Podvojné, jednoduché a mzdové účtovníctvo

Naša spoločnosť poskytuje komplexné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdovej, personálnej agendy, spracovanie podkladov a výkazov pre DPH, daň z príjmov, daň z motorových vozidiel. Našim cieľom je poskytnúť služby pre spoločnosti a jednotlivcov v maximálnej možnej miere, a tým odbremeniť klienta.

Účtovníctvo TAXFINITY

Aké výhody majú naši klienti?​

Poistenie zodpovednosti

Naša spoločnosť disponuje uzavretým poistením profesnej zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania – účtovník, ktoré slúži ako krytie prípadných chýb.

Komunikácia s úradmi

Ponúkame možnosť zastupovania pred daňovým úradom, sociálnou či zdravotnou poisťovňou. Všetky potrebné registrácie a prihlášky vyriešime za Vás.

Poriadok v dokumentoch

Po spracovaní účtovníctva Vám doklady vrátime prehľadne zotriedené a založené.

Starostlivosť o klienta

Spracovaním účtovníctva na mesačnej báze dostávajú klienti vždy prehľad o aktuálnom stave svojho účtovníctva. Svojim klientom zasielame vypracovaný prehľad noviniek a zmien v legislatíve prostredníctvom ktorých môžu získať najnovšie informácie.

Box/obálky na doklady a doručovanie

Každý klient môže využiť naše praktické boxy/obálky na účtovné doklady, ktoré každý mesiac po dohode vyzbierame a klientovi odovzdáme prázdny box/obálku na ďalšie obdobie.

O nás

Denisa Silná, majiteľka účtovníctva TAXFINITY

Ing. Denisa Silná

majiteľka

Svoju záľubu a vedomosti aktívne prehlbujem v oblasti účtovníctva od vysokej školy v Nitre, kde som študovala. V tejto sfére som začínala ako drobný živnostník a postupne budujem vlastnú účtovnú spoločnosť, ktorá dnes funguje pod názvom TAXFINITY. 

V súčasnosti som konateľom danej spoločnosti a zodpovedám za vedenie spoločnosti a účtovnú agendu.

Naši spokojní klienti

DianaTrnava
Read More
S prácou pani Silnej sme spokojní, načas spracované mzdy so všetkými požiadavkami spojené s touto agendou. Doteraz nebol žiadny problém v našej spolupráci.
JánDolné Saliby
Read More
Slečna Silná mi vedie podvojné účtovníctvo už druhý rok, je veľmi flexibilná, ústretová. Môžem len odporúčať.
DávidGalanta
Read More
Spolupracujeme s Denisou už dlhšiu dobu a cením jej priateľský a profesionálny prístup.
ZuzanaVáhovce
Read More
S účtovnými službami slečny Silnej som nad mieru spokojná, komunikácia na úrovni, má osobný prístup ku každému klientovi a v prípade vyskytnutia problému je nápomocná ho okamžite riešiť.
MartinaSládkovičovo
Read More
Vedenie podvojného účtovníctva som zverila do rúk slečne Denise v roku 2018, keď som s podnikaním začínala. Bola veľmi nápomocná, ústretová.
Previous
Next

Máte záujem o naše služby?

Zavolajte nám

0902 121 355

Napíšte nám

info@taxfinity.sk